O nas

Nazywam się Edyta Klamerek-Hoffmann

Jestem absolwentką Akademii Medycznej w Poznaniu i dyplomowanym lekarzem medycyny estetycznej. Ukończyłam 3-letnie studia w Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej w Warszawie przy Polskim Towarzystwie Lekarskim.
W swoim gabinecie oferuję zabiegi poprawiające kondycję i wygląd skóry oraz redukujące objawy starzenia.
Zajmuję się m.in.złuszczaniem i stymulowaniem odnowy komórek naskórka, pobudzaniem czynników wzrostu w skórze i stymulowaniem tkanki mięśniowej, redukcją cellulitu, wypełnianiem ust oraz zmarszczek, a także modelowaniem owalu twarzy.
Poza medycyną estetyczną, niemniej ważne są dla mnie porady medycyny przeciwstarzeniowej – jak się odżywiać, by spowolnić procesy starzenia, uruchamiać mechanizmy samonaprawcze organizmu oraz jak suplementować odżywianie.

Nazywam się Michalina Hoffmann-Aumüller

Jestem absolwentką Wyższej Szkoły Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu, a z wykształcenia kosmetologiem, jednak moja kariera naukowa jeszcze nie dobiegła końca.
Obecnie, razem z mamą tworzymy zespół holiestetycznie zajmujący się wyglądem i zdrowiem skóry zarówno twarzy, szyi, dekoltu, jak i głowy oraz całego ciała.
Jako kosmetolog oferuję zabiegi oczyszczające, nawilżające, odżywcze, wyciszające, działające sebostatycznie oraz keratolitycznie, a także stymulująco.
Absolutną podstawą jest odpowiednia pielęgnacja domowa więc oferuję konsultacje oraz szczegółowy, indywidualnie dobrany do potrzeb skóry plan pielęgnacji domowej i terapii gabinetowej.
Moja oferta skierowana jest do osób zmagającymi się z problemami skórnymi wymagającymi szczególnej opieki pielęgnacyjnej, ale także do osób pragnących na co dzień dbać o wygląd i kondycję swojej skóry oraz potrzebujących zabiegów z zakresu pre- i anti-aging.
Moimi zadaniami są działania pielęgnacyjne, profilaktyczne, terapie trądzikowe, ale także wspieranie i regeneracja naskórka przed i po terapiach leczniczych wykonanych przez mamę.

Zgodnie z naszymi założeniami działamy holistycznie i estetycznie.

Skontaktuj się z nami!